Zámek v Rosicích u Brna

Neboj se, cesta na konec světa ani na měsíc či jinam do hlubin vesmíru Tě nečeká. Ba naopak! Společný čas strávíme jen kousek od Brna, v krásném prostředí zámku Rosice! Nevím, kolikrát bys tam kamenem dohodil, ale vlakem z Brna jsi v Rosicích za příjemných 30 minut. Ve společnosti spoluvíkendářů se ani neohřeješ a už jseš tam.

 

Zámek leží přímo v centru obce, ale místní obyvatelé jsou již na Brontíky a jiné výtečníky zvyklí, takže žádný povyk nezpůsobíme a nerušeně se budeme moci věnovat svému programu. Dokonce nás nebudou rušit ani turisté, protože zámek je veřejnosti v březnu uzavřen.

A kde složíš hlavu? Celý zámek sice pro sebe mít nebudeme, ale prostoru k dispozici dost. Spát budeme na zemi v místnosti s krbem. Spacák, karimatku a deku s sebou. Takže správné brontosauři podmínky. Kdo si troufá, překrásný přilehlý zámecký park jen vybízí k přespání pod širákem. 

Je ti zámek se zahradou málo? Neboj se, proto jsme si vybrali lokalitu, která má i něco navíc. Je libo zámecké sklepení s krytem, či středověká vesnička v podzámčí? S námi se nejen do těchto míst podíváš! Stačí vykročit, teda nejdříve poslat přihlášku a pak až učinit malý krok pro lidstvo, velký pro sebe!

Pro informace o samotném objektu, mrkni na oficiální webové stránky zámku: https://www.zamek.rosice.cz/